IN-JOY

Veletrh zábavy a sportu na brněnském výstavišti byl naší první spoluprácí se společností ASUS.  Jako jeden z předních vystavovatelů jsem měli k dispozici celý pavilon C, který byl rozdělen na dvě části – Game a Technology. Herní části dominovaly notebooky ASUS ROG G750, na kterých se odehrával napínavý turnaj v počítačové hře League of Legends. V sekci Technology se vystavovaly nejnovější prodkuty společnosti Asus, které byly návštěvníkům veletrhu plně k dispozici.

Hudba budoucnosti aneb dotkni se a hraj

Nevšední koncert před Rudolfinem Pražského dechového okteta byl doprovázen zcela novým hudebním tělesem v podobě dotykových notebooků a tabletů ASUS. V průběhu dvouhodinového koncertu zazněly vážné skladby i filmové melodie, například klasická díla W. A. Mozarta, A. Vivaldiho či jazzové skladby Franka Sinatry. Ambasadorkou projektu byla známá česká DJka Lucie Dvořáková, známá též jako DJ Lucca.

Road show – jaro – Černý Most

Nové ASUS prodkuty pro jaro 2013 jsme převedli v obchodním centru Černý Most, kde náš profesionální promotým po celý týden předváděl například nový VivoBook, Zenbook Prime, ASUS Taichi a samozřejmě nemohl chybět ani zástupce z úspěšné N série a herní notebook. Na stánek dokonce dorazil šikovný karikaturista, který na dotykovém tabletu VivaTab kreslil návštěvníky stánku dle jejich libosti. Na to, jak to dopadlo, se podívejte do naší galerie.

Road show – jaro – Chodov

V obchodním centru Chodov náš promotým předváděl nový VivoBook v růžové i černé barvě, Zenbook Prime, který odstartoval nový fenomén ZEN produktů nebo například notebook ASUS Taichi s odejímatelnou klávesnicí.