Extreme Gaming – Ponton

První ročník turnaje počítačových her v extrémních klimatických podmínkách se konal pár centrimerů nad hladinou Vltavy přímo pod Karlovým mostem. Na speciálním pontonu se odehrál souboj dvou pětičlenných týmů eXtatus a Inside Games, které se mezi sebou utkaly v PC hře League of Legends. Patronem této akce byl samozřejmě ASUS Republic of Gamers a my jsme mu tento projekt pomohli zrealizovat. Video z akce si můžete prohlédnout zde https://youtu.be/LJtgxlmR98A.

Road show – jaro – Zličín

Hitem road show na Zličíně byl notebook s odejímatelnou klávesnicí ASUS Transformer 3 Pro. Náš elegantní promotýn, oblečen do modré barvy, mimo jiné zákazníkům nabízel i oblíbený VivaBook či dražší notebook pro náročné uživatele z N série. Celá roadshow se tak nesla v business duchu.

Vysoké školy

Roadshow po vysokých školách byla vysloveně kouzelná. Nejen, že jsme představili “zázračný” notebook ASUS Flip, ze kterého se dal rázem vykouzlit tablet, ale do party jsme přibrali i šikovného kouzelníka, který studenty vysokých škol učaroval svými karetními triky.