eXtreme gaming – Sněžka

Třetí ročník Extreme Gaming se odehrál na nejvyšším bodu České republiky – na Sněžce a pro hodně hráčů byl tento ročník snad nejnáročnější. Výzvy se zúčastnil i známý český youtuber MenT a ve výšce 1600 metrů se postavil proti ostatním hráčům v PC hře Counter Strike. Video z akce si můžete prohlédnout zde https://youtu.be/UFCbpRiSyTI.

Road show Galerie Harfa

Na jaře 2015 se v Praze konalo Mistroství světa v ledním hokeji a my jsme byli u toho! V Galerii Harfa, která se nachází jen pár metrů od O2 areny, jsme měli pro návštěvníky připraven promo stánek. Ve stánku se odehrával turnaj ve stolním hokeji, ve kterém byla možnost vyhrát i lístky na hokej. Také jste se mohli zúčastnit selfie soutěže o nový Zenfone 2. Na stánku bylo vidět spoustu novinek, například elegantní ultrabook Zenbook UX303UA.

Road show Chodov

Vánoční eventy by se nemohly obejít bez Santa Clause a okozlující elfky, která rozdává úsměvy a občas i nějakou tu hodnotnou cenu. V roce 2015 se dokonce na stánku odehrála módní přehlídka, kterou si pro nás připravily tanečnící a baletky z agentury Element a představili tak návštěvníkům nejnovější ZEN prodkuty od ASUSU.

Vysoké školy

ZEN produkty ASUS jsou díky své výhodné ceně vhodné i pro studenty českých univerzit. Hned do několika jsme se vydali v roce 2015 s celým promotýmem a několika produkty. Pomyslným zlatým hřebem byla soutěž o stáž přímo na Tchai-wanu, kam student s vítěžným marketingovým plánem mohl na tři měsíce odjet.