Jobs Expo

Mezinárodní veletrh pracovních příležitostí Jobs Expo byla akce, kde jsme veřejnosti poprvé ukázali náši novou relaxační ZEN zónu s pohodlnými křesly, houpací sítí a zenovou zahrádkou. Nemohly chybět ani Zen produkty značky ASUS, například Zenfone 2, Zenfone Laser, Zenfone Selfie a spoustu dalších.

Majáles + Utubering – Praha

S naší chill out zónou jsme nemohli chybět ani na populráním festivalu pro studenty Majálesu. Náš školený promotým představoval návštěvníkům novinky z řady prodkutů ZEN. Hostesky v davu lidí neohroženě rozdávaly trička a placky. Na druhé straně pražských Letňan naše hosteska s promotérem organizovali turnaj v PC hře, kde si fanoušci internetu mohli zahrát proti známým youtuberům. Nechyběl zde MenT, House, DeeThane, Gogo, Jirka Král, Pedro a kolem stánku se mihly i oblíbené beauty blogerky jako je Shopaholic Nicol, Gabrielle Hecl nebo Teri Blitzen.

Majáles + Utubering – Brno

Týden na to se tato velkolepá akce konala i na výstavišti v Brně. Stejně jako v Praze, tak i zde na našem stánku proběhla autogramiáda skupiny Slza a fanoušci se mohli vyfotit se svou oblíbenou skupinou před fotonautem. Mezitím na Utuberingu naši promotéři měli co dělat s rozlíceným davem, když na stánek dorazili současné ikony náctiletých – Ment, Pedro, House a Deethane.

Majáles Pardubice

Majáles v Pardubicích byl oproti Praze a Brnu poklidnou akcí, kde se náš promotým mohl plně soustředit na předvádění nových produktů studentům. Ti opět velmi ocenili stánek jako místo, kde se mohou podívat na internet, odpočinout si a třeba si i vybrat nový telefon.

Sázavafest

Na jeden z neoblíbenějších festivalů v ČR Sázava Fest jsme zamířili společně s agenturou Smile Promotion a jejich Hosteskou roku. Byli jsme součástí Family Fan Zóny, kde byla k dipozici odpočinková zóna, stolní fotbálek a dokonce k nám na stánek dorazili kluci z kapely Slza, aby se s některými z návštěvníků vyfotili. Akce se velmi povedla a my z ní máme opravdu velkou radost!

Turné se Slzou

Jet s kapelou šňůru po světě je snem snad každého. My jsme si to mohli vyzkoušet, když jsme se stali součástí Katerze Tour skupiny Slza a s fotostěnou jsme vytvořili perfektní zázemí pro autogramiádu, kde se mohli všichni do posledního fanouška vyfotit a pozdravit své idoly.

Vysoké školy

I v roce 2016 jsme zamířili na vysoké školy s naší novou relaxační zen zónou, kde studenti trávili přestávky. Zde se mohli občerstvit zeleným čajem, zahrát si hry na tabletech nebo si přečíst nejnovější zprávy na našich vystavovaných noteboocích. Předváděnou novinkou byl Zenfone Max s nadprůměrnou výdrží baterie.

Derby univerzit

Na velkolepém derby univerzit, kde se proti sobě postavily týmy z ČVUT, VŠE, UK a také ČZU, atmosféra jen vřela. Vedle partnerů, jako byly Vodafone nebo Česká spořitelna, i naše krásné hostesky lákaly studenty, aby se zúčastnili marketingové soutěže, jejíž cenou byla tříměsíční stáž v centrále ASUS na Tchai-wanu.

Road show podzim

Se svým vánočním promo stánkem jsme se vydali do třech měst – do Prahy, Brna a Ostravy. Vedle oblíbené dvojice v podobě hodného Santy a roztomilé Elfky se návštěvníci mohli těšit i na fotokoutek, kde jim naše hostesky vytvořily krásnou fotku, ze které přímo sálala vánoční atmosféra.

Hosteska roku 2016