Avon Cosmetics

Společnost Avon Cosmetics již 130 let dodává ženám po celém světě seběvědomí, optimismus a hlavně vyzdvihuje jejich krásu. Tím, že je zahrnuje dekorativní, pleťovou a tělovou kosmetikou, vůněmi, módními i bytovými doplňky a dekoracemi. To vše zákazníkům nabízí přes 6 milionů nezávislých obchodníků, tzv. “avon ladies”, pro které je péče o krásu a zdraví koníčkem. Se společností Avon je spojeno mnoho známých osobností a to především díky charitativní akci Avon pochod, která se snaží bojovat proti rakovině prsu. S Avonem spolupracujeme už od dob vzniku naší agentury, kdy jsme společně s produkční agenturou Brouk jezdili na roadshow s autobusem plným špičkové kosmetiky po celé České republice.

Moje volba – velké akce 2012

Moje volba – road show 2012

Moje volba – Slovensko 2012

Nespoutané léto – 2010

Letní prázdninový event, se kterým jsme v autobuse objeli snad úplně všechny obchodní centra a rekreační místa v České republice, se opravdu vydařil. Tentokrát jsme se zaměřili především na vlasovou kosmetiku, na nekonečný objem, plážové vlny a nezničitelné účesy. Na našich cestách nás doprovázel moderátor akce a neuvěřitelný sympaťák Petr Vondráček a profesionální kadeřník Michal Zapomněl i se svým týmem.

Armáda krásy – 2010

Road Show s názvem Armáda krásy objela nejen obchodní centra po celé ČR, ale součástí eventu byla i hosteska rozdávající letáčky v centru města. Hlavním tématem byly opět rtěnky, ženská krása a sebevědomé ženy. Naše hostesky měly slušivé uniformy a do daného města je odvezl pravý vojenský džíp. Podívejte se do naší galerie!

Konference – 2010

Road Show Go for Gold – 2009

Nová řada rtěnek byla hlavním lákadlem na Avon stánek v ústřední zlaté barvě. Hostesky v krásných večerních šatech rozdávaly letáčky a asistovaly u soutěže o zajímavé ceny. Návštěvnice stánku měly možnost využít služeb naší kosmetické poradkyně a vizážistky, která je nalíčila novými produkty od Avonu.

Road Show Absynth – 2009

Zeleně sladěná road show, která zákazníkům představovala nový parfém Avon Christian Lacroix Absynthé, odstartovala naší dlouholetou spolupráci s Avonem. Návštěvníci stánku si mohli hodit hrací kostkou a vyhrát tak zajímavé ceny. Jiní zase mohli využít služeb našich Avon ladies, které jim promovaný parfém představily blíže. Nejedna zákaznice pak odcházela domů s luxusní vůní.