Obi

OBI je jedním z předních představitelů evropských prodejen se stavebními potřebami a potřebami pro kutily. Po dlouhodobé produkční spolupráci se společnost OBI rozhodla předat veškerou důveru naší agentuře a my jsme pro ně mohli zajišťovat akce na klíč. Pořádali jsme otevíračky nových prodejen, každoroční OBI Cup, což byl turnaj ve fotbale a beach volejbale pro zaměstatnce. Dále také manažerské konference a OBI Family Day pro zaměstatnce a jejich rodiny. Po té, co se centrála společnosti OBI přestěhovala z Prahy do Německa, naše spolupráce bohužel musela v roce 2014 skončit.

Staff Meeting 2014

Mezi naše služby patří i organizace konferencí a meetingových eventů. Každoroční konference OBI, při kterém se sešel celý vyšší managment zahrnující ředitelé jednotlivých marketů a zástupce z České republiky i Německa, byl pro nás velkou výzvou. Meetingem provázel moderátor Robert Záruba.

Kamelotáž Litoměřice 2013

V každém obchodní centrum bývá plno hostesek, které rozdávají letáčky a splynou s davem, Ty naše byste ale nepřehlédli. Měly s sebou obrovského plyšového maskota, který dětem rozdával balónky. A práce šla hned lépe od ruky.

Otevření nové pobočky – Plzeň 2013

V Plzni na nakupující zákazníky čekaly zábavné soutěže, výborná klobása zdarma a náš “mycí” tým, který vám s radostí umyl přední sklo u auta a provedl základní servis s pomocí produktů OBI.

Otevření nové pobočky – Jablonec nad Nisou 2013

Při otvíračce v Jablonci nad Nisou vyšli naši promotéři v kostýmech bobra do ulic a lákali kolemjdoucí do nově otevřené prodejny OBI. Podívejte se do naší galerie, jak jim to slušelo.

Otevření nové pobočky – Trutnov 2012

Na otvíračce nového marketu v Trutnově naše hostesky asistovaly u drobných soutěží pro děti i dospělé. Promotéři měli zase za úkol nakupujícím zákazníkům provést základní zimní údržbu auta. Nechyběl maskot, balónky, ani slavnostní přestřihnutí stuhy.

OBI Cup 2012

Naše agentura organizuje i sportovní turnaje a jedním z takových eventů byl OBI Cup 2012. Volejbalového a fotbalového klání se zúčastnilo mnoho týmů složených ze zaměstnanců OBI marketů po celé ČR. Bojovalo se o zajímavé ceny a celý den nás provázela dobrá nálada a jen malá dávka soutěživosti, byla to totiž především velká legrace.

OBI Family Day 2012

Family Day je dnem zábavy a her pro zaměstnance a jejich rodiny. Pro maminky beauty koutek, kde si mohly zajít na kosmetiku, ke kadeřnici nebo na manikúru. Pro tatínky závod na čtyřkolkách a pravý rytířský turnaj a pro děti kreativní dílničky nebo skákací hrad. To vše pod vedením naší agentury.

Kamelotáž Plzeň 2011

Rozdávání letáků s úsměvem na tváři je něco, co by měla zvládnout každá naše hosteska. V Plzni jsme jednu takovou kamelotáž zpestřili balónky pro děti a nějakým tím dárkem navíc.